O hnutí NEJ


Vážení spoluobčané,

volební program je dnes někdy vnímán jako seznam prázdných slibů, které po volbách už málokoho zajímají. Proto je lepší občanům veřejně sdělit, jakým způsobem se bude rozhodovat a kam bude naše země směřovat, než jim slibovat pověstné „modré z nebe a lepší zítřky“. Blíží se období, kdy si můžete zvolit nové zastupitele do Vašich měst a obcí a také nové senátory do 1/3 Senátu.

Jsme jednou ze stran, která nehodlá kritizovat. Chceme pokračovat v některých stávajících vytyčených cílech a zároveň máme spoustu dalších nových nápadů a zlepšení, které bychom rádi v naší zemi, společně s vámi realizovali. Máme zkušenosti a víme, jak dosáhnout vytouženého cíle. Víme, že je naší povinností zohledňovat vaše potřeby a zájmy. Nabízíme nejen své představy, ale i zkušenosti, nadšení a především chuť pracovat pro naší zemi.

V první řadě chceme dokončit již rozpracované nebo připravené projekty. Pokračovat budeme v koncepci otevřených radnic a úřadů jako služby veřejnosti, v informovanosti a zapojování občanů do rozhodování. Přicházejí ale také nové výzvy, které budou stále více ovlivňovat náš život, v poslední době hlavně v energetice a ekonomice.

Proto plánujeme aktivně řešit energetickou a ekonomickou krzi, rozvíjet koncept Smart city (chytrých město = chytrá řešení), více využívat moderní technologie při řízení státu, krajů, měst a obcí, a především se dívat na problém jinou optikou, bez zátěže dlouholetých stereotypů a nacházet tak nové, možná překvapivé, způsoby jejich řešení. Česká republika by měla být občanu partnerem, ne drábem.

Tvář České republiky se za poslední roky dost změnila a pevně věříme, že nás podpoříte do zastupitelstev i senátu, abychom pokračovali v započatých projektech. Podělíme se s Vámi proto o některé z našich priorit. Budeme také rádi, pokud nám budete sami zasílat náměty na zlepšení a to, co Vás trápí...

Předsednictvo


Předsednictvo Hnutí NEJ

Luboš Čmiel

Předseda Hnutí NEJ
Místostarosta Jablunkova

Petr Hamrozi

Místopředseda Hnutí NEJ
Kandidát na senátora
Ředitel Muzea Bible
Manažer zajímavých projektů

Robert Kawulok

Místopředseda Hnutí NEJ
Podnikatel

PODPOŘTE NÁS


Pokud se Vám cíle našeho hnutí líbí, budeme rádi za Vaší podporu!

Finance

Pomozte nám s financováním našeho hnutí a naší činnosti

Marketing

Propagujte nás ve svém okolí a mezi svými přáteli

Zapojte se také

Staňte se naším spolupracovníkem nebo členem