Podpořte Hnutí NEJ


Kvalitní politika na obecné, městské, krajské nebo celostátní úrovni se nedá dělat bez aktivní podpory obyvatel. Pokud se Vám vize Hnutí NEJ líbí, budeme rádi, pokud se rozhodnete podpořit činnost našeho hnutí. Hnutí NEJ můžete podpořit různými formami podle svých možností. Pomozte nám zlepšit život v České republice!Hnutí NEJ můžete podpořit třemi způsoby:

Marketingová podpora
Budeme rádi, pokud budete hnutí NEJ podporovat propagačně také ve svém okolí. Můžete například sdílet příspěvky na sociálních sítích, vyvěsit bannery ve Vašem regionu (například na ploty) nebo rozšiřovat tiskoviny (letáky, vizitky, apod.).

Finanční podpora
Velmi důležitá je také finanční podpora hnutí. Vaše jednorázové nebo pravidelné příspěvky výrazně pomohou v činnosti hnutí. Hnutí NEJ je v současnosti financováno především ze soukromých zdrojů svých členů a podporovatelů. Proto budeme rádi, pokud budete Hnutí NEJ finančně podporovat také vy (jednorázově nebo pravidelně).
Více informací >>>


Spolupracujte - zapojte se také
Neméně důležité je také osobní zapojení. Pokud jsou Vám blízké vize hnutí NEJ, jste čestní, pracovití, záleží Vám na Vašem městě, obci nebo kraji, budeme rádi, pokud s námi začnete spolupracovat také osobně. Do budoucna se můžete stát i členem hnutí NEJ a akvitně pomáhat zlepšovat život ve svém regionu.

Pokud se Vám Hnutí NEJ líbí a rádi byste spolupracovali ve Vaší obci, městě nebo kraji, neváhejte se na nás obrátit.

PODPOŘTE NÁS


Pokud se Vám cíle našeho hnutí líbí, budeme rádi za Vaší podporu!

Finance

Pomozte nám s financováním našeho hnutí a naší činnosti

Marketing

Propagujte nás ve svém okolí a mezi svými přáteli

Zapojte se také

Staňte se naším spolupracovníkem nebo členem